PÓŁBUTY ROBOCZE  FUJIYAMA KATEGORIA S1P EN20345 MASCOT Kielce

Półbuty Robocze Fujiyama Kategoria S1p En20345 Mascot

Produkt niedostępny
518,70 zł
Rozmiar

Opis produktu

Oddychające podszewki i wkładki materiałowe w górnej części buta zapewniają lepszy przepływ powietrza.
Kompozytowy podnosek niezawierający metali. Ergonomiczny projekt, dodatkowa ochrona i wysoka swoboda ruchu.
Nierysujące podeszwy zewnętrzne z wytrzymałego podwójnego PU/PU. Mocno antypoślizgowe podeszwy z certyfikatem SCR.
W tym obuwiu nie ma żadnego metalu, ochrona antyprzebiciowa jest wykonana z materiału. Jest to zaletą np. na lotniskach i zmniejsza ryzyko powstania mostków termicznych.
Amortyzujące wkładki z materiału EVA. Oddychające, ze wsparciem dla podbicia stopy. Obuwie z tymi wkładkami jest zatwierdzone pod kątem wyładowań elektrycznych.
Stabilizujący opatentowany wielofunkcyjny przegub ułatwiający poruszanie się na nierównych podłożach i pracę na drabinach.
Nie zawiera metalu. Sznurowanie. Kompozytowy nosek buta jest ergonomicznie ukształtowany. Ochrona antyprzebiciowa ze specjalnego materiału.
Wielofunkcyjna cholewka stabilizująca, wbudowana wkładka amortyzująca. Niebrudząca podeszwa zewnętrzna- nie pozostawia śladów.
Podeszwa zewnętrzna z PU/PU. Podeszwa jest odporna na kontakt z gorącym podłożem o temperaturze do 140°C. Głębokość profilu 2,5 mm.
Zaczepy drabinowe. Absorbująca wstrząsy, lekka i elastyczna podeszwa wykonana z EVA. Oddychająca oraz zapewniająca podporę dla sklepienia stopy.
 Wkładki do butów pochłaniające wstrząsy są wymienne, trwałe i ergonomiczne. Efektywnie absorbuje i usuwa wilgoć. Oddychająca podszewka tkanina.
 Przewiewne wstawki tekstylne. Ochrona pięty. Zatwierdzony zgodnie z normą ESD, DIN EN 61340-4-3.

Opinie

Napisz swoją opinię

Półbuty Robocze Fujiyama Kategoria S1p En20345 Mascot

Napisz swoją opinię